תפריט הגלריות

שערים

השער הוא אלמנט חשוב בעיצוב הבית. הוא מספר את הסיפור האישי של הבית ושל הגרים בתוכו. בבית המלאכה של עידו מיוצרים שערי כניסה, חנייה ושערים אוטומטים מברזל או משילוב של ברזל ועץ או זכוכית. השערים צבועים בצבעים האיכותיים ביותר שעמידים לזמן ולפגעי מזג האויר. כל שער מעוצב לפי הסגנון הארכיטקטוני הייחודי של הבית.

בניית שער חשמלי

אצל עידו תוכלו להזמין שערים מעץ וברזל. תהליך העבודה כולל הגעה לבית הלקוח כדי לקחת מידה,לאחר מכן מתבצע תכנון השער לפי דרישות הלקוח.לעידו נסיון של 25 שנה, בנייה של עשרות שערים.בתום בניית השער תקבלו אחריות של שנה למנוע.העבודה עם חיוך, אמינות ומהירות, בניית שער תוך שבוע ממועד ההזמנה.

מבנה השער, חומרים

השער בנוי בדרכ ממסגרת עם עובי דופן שנותן חוזק לאריכות ימים של השער. המילואה של השער יכולה להיות עשויה בשילוב פחים וברזל או שילוב עץ וברזל. בדרכ עץ אורן מהוקע מחוטא (עץ דקים) השער בקווים פשוטים או מסוגננים מברזל עם פיתוחים.

תשתיות לשער

כדי ליצור את התשתיות לשער עידו יוצק בטון לאורך כל השער, מניח בו ברזל Double T שאליו מחוברת זוית עליה נוסע השער.אם השער נמצא בירידה, המנוע צריך להיות יותר חזק.גובה השער יקבע לפי התשתיות הקיימות, אם יש חומה אז השער יבנה בהתאם לגובה שלה.

צבע לשער

שער הברזל יצבע בצבע לברזל – צבע יסוד אפוקסי דו-רכיבי ועליו צבע אקרילי או פוליאוריטני דו רכיבי מתוך מניפת צבעים לבחירת הלקוח.הצבע כמובן נבחר כדי לעמוד בפגעי מזג האוויר ולמניעת שפשוף.

מנועים לשערים

לבניית שערים חשמליים מברזל נעשה שימוש במנועים חשמליים וגלגלי אוקולון. בחירת המנועים נעשית לפי משקל השער והתשתיות.האם השער נמצא בירידה,נבחר מנוע חזק יותר.

עזרים לשער

הלקוח מקבל בתם בניית השער שני שלטים לפתיחה (ניתן גם להגדרה לפתיחה דרך הטלפון), מנורה מהבהבת לסימון פתיחת השער.

בניית שער רגיל מברזל ומעץ

בבניית שער ללא מנוע נעשה שימוש באותו יחס של ברזל ועץ, השער מונח על צירים ממבחר סוגים (תלוי במשקל השער).
ידית הסגירה של השער בשונה משער חשמלי היא ידית מכנית מפורזלת לשער. או מנגנוני נעילה רגילים לדלתות.

»

פרגולות - דקים

פרגולות / דקים

בניית פרגולות  – דקים מעץ לבית, לגינה. בבניית פרגולה עידו מקפיד שתהיה פרופורציה נכונה בין הלוחות השונים: עמודים, קורות, אגדים וכו‘ כדי ליצור ...
המשיכו לקרוא על פרגולות / דקים

ריהוט בשילוב עץ וברזל

פתרונות מעץ וברזל

עידו בונה רהיטים שונים לבית מעץ ממוחזר ובעיצוב עדין ואורגני.  בנוסף בית המלאכה של עידו מספק פתרונות מעץ וברזל, ניתן להתרשם בגלריה..  ריהוט בשילוב עץ ...
המשיכו לקרוא על פתרונות מעץ וברזל

מעקה ברזל

מעקות

1 2 3 4 המעקה הוא אלמנט בטיחותי חשוב בתכנון הבית. הקווים של המעקות שעידו בונה הם פשוטים ומינימליסטים על מנת לא ליצור עומס על חזות הבית. עידו יוצר מעקות ...
המשיכו לקרוא על מעקות

שערים בהזמנה אישית

שערים

השער הוא אלמנט חשוב בעיצוב הבית. הוא מספר את הסיפור האישי של הבית ושל הגרים בתוכו. בבית המלאכה של עידו מיוצרים שערי כניסה, חנייה ושערים אוטומטים מברזל או ...
המשיכו לקרוא על שערים